Van ongewenst zijn naar je geliefd voelen

Paperback
ISBN
9789460151675
Levertijd 1-2 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf € 20,-
€ 17,51 € 16,06
Het voordeel van lokaal bestellen bij Stumpel
  • Woon je in de omgeving? Dan bezorgen wij je bestelling zelf.
  • Meer dan 140 jaar ervaring in boeken en kantoorartikelen.
  • Vraag? Bel of mail ons! Of kom langs in één van onze winkels.
Beschrijving
Wanneer we als kind niet gewenst waren of werden afgewezen, dragen we die pijnlijke ervaring als volwassene nog steeds met ons mee. Om onszelf daartegen te beschermen, om die pijn niet te hoeven voelen, splitsen we het kinderlijke deel in ons af. Maar daardoor missen we een belangrijk deel van onszelf en gaan we ons leeg en eenzaam voelen.

De ervaren therapeut en opleider Susanne Hühn laat ons zien hoe we met ons innerlijke kind in contact kunnen komen, hoe we er een liefdevolle volwassene voor kunnen zijn en hoe we zo de bron van onze levensvreugde, zelfliefde en levendigheid weer kunnen terugvinden.


Susanne Hühn is afgestudeerd levenscoach en begeleidt sinds 1986 mensen op hun weg naar gezondheid. Ze schrijft zelfhulpboeken en geeft levensbegeleiding en meditatiecursussen.
Meer informatie
Meer informatie
ISBN 9789460151675
Auteur Susanne Hühn
Uitgever Uitgeverij Akasha
Verschijningsdatum november 2018
Afmetingen 210 x 140 x 7 mm
Bindwijze Paperback
Taal Nederlands
Reviews
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Van ongewenst zijn naar je geliefd voelen
Uw waardering